Ordinačné hodiny

Pondelok 7:30 - 15:30 Administratíva
Utorok 9:00 - 15:30 16:00 - 18:00
Streda 12:00 - 18:00 -
Štvrtok 7:30 - 15:30 Administratíva
Piatok 7:30 - 13:30 Administratíva
Shams Shams Shams Shams

ORTOPEDICKÁ A TRAUMATOLOGICKá KLINIKA
BANSKÁ BYSTRICA

khouri

 

V našej ambulancii pomáhame pacientom s liečbou ortopedických ochorení a úrazmi pohybového aparátu. Liečime úrazy vzniknuté pri rekreačnom športovaní ale aj úrazy u športovcov. Poskytujeme liečbu aj pacientom s degeneratívnymi ochoreniami pohybového aparátu.

Radi Vám poskytneme okrem spomínanej zdravotnej starostlivosti aj operačnú starostlivosť v odboroch ortopédia a traumatológia. Ak máte zdravotné problémy tohto typu neváhajte a navštívte nás! Pomôžeme Vám plnohodnotne sa vrátiť do života.

MUDr. Ihsan Al Khouri, PhD.
Primár

 
OBJEDNAJTE SA

AKCEPTUJEME POISŤOVNE

poistovne

VAŠA cesta za zdravím

Shams
Klinika

Klinika

Klinika pod svojou jednou strechou poskytuje okrem spomínanej zdravotnej starostlivosti aj operačnú starostlivosť v odboroch ortopédia a traumatológia

viac info
Ortopédia

Ortopédia

Ambulancia poskytuje lekársku starostlivosť pacientom s rôznymi bolesťami, od bolestí chrbtice a záhlavia až po bolesti krížov a nôh.

viac info
Operácie

Operácie

Na našom oddelení nájdete všetky možné ortopedické a športové pomôcky dostupné pod odborným dohľadom lekárov a ortopedických technikov.

viac info
Protetika

Protetika

V tejto časti nájdete všetky potrebné informácie a fotografie našej operačnej sály, lôžkových častí, ale aj technologického vybavenia našej kliniky.

viac info

AKO TO U Nás vyzerá

MÁME SPOKOJNÝCH KLIENTOV

Michal Farkaš

Michal Farkaš

"Bezproblémový a profesionálny prístup od konzultácie až po samotný zákrok..."
Tereza Ševčíková

Tereza Ševčíková

"Pred operáciou som bola trochu nervózna a vystresovaná, ale personál a príjemné prostredie ma upokojili. Už prvé dni po zákroku som nepociťovala takmer žiadnu bolesť."
Simona Nováková

Simona Nováková

"Moja voľba objednať sa do Shams Clinic bola jasná. Pocity po konzultácii s pánom doktorom Al Khouri boli veľmi dobré, vysvetlil mi všetko, čo sa týka zákroku."


OBJEDNAJTE SA